Dlaczego my?

Urządzenia najwyższej jakości.

Używamy urządzenia LightSheer® Duet™ marki Lumenis.

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa jest obecnie najskuteczniejszym sposobem na trwałe wyeliminowanie niechcianego owłosienia z różnych partii ciała. Do głównych zalet stosowania lasera należą doskonałe efekty widoczne już po pierwszym zabiegu oraz ich trwałość - dzięki zabiegowi pożegnacie problem odrastających włosów i będziecie cieszyć się gładką skórą.

Oferujemy zabiegi zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet na wszystkie partie ciała, w szczególności nogi, pachy, bikini, plecy, kark i ramiona oraz wąsik. Najwyższej jakości laser diodowy oraz doskonale przeszkolony personel gwarantują najwyższe bezpieczeństwo, skuteczność i najwyższą jakość zabiegów.

Dlaczego Laserina?

Specjalizująca się w wykonywaniu zabiegów depilacji laserowej LASERINA gwarantuje doskonałą jakość dzięki użyciu sprzętu najwyższej jakości. Jego producentem jest marka Lumenis - światowy lider w produkcji laserów medycznych. Nasz klient objęty jest opieką wykwalifikowanego per­so­nelu pod­czas całego okresu trwa­nia zabiegu. Doświad­cze­nie naszych kosmetologów pozwala na odpowiedni dobór para­me­trów sprzętu, wła­ściwe zakwa­li­fi­ko­wa­nie do zabiegu oraz jego wyko­na­nie w peł­ni bez­pie­cznie, bez ryzyka popa­rzeń lub innych powi­kłań.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację, w trakcie której uzyskacie Państwo odpowiedzi na wszelkie pytania związane z zabiegiem depilacji.

Urządzenia najwyższej jakości

Do wykonywania zabiegów depilacji używamy urządzenia LightSheer Duet® marki Lumenis. Sprzęt ten stanowi światowy przełom w dziedzinie systemów do trwałej depilacji. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom technologicznym zredukowano do minimum możliwość wystąpienia powikłań, możliwe jest również zmniejszenie ilości zabiegów przy jednoczesnych zapewnieniu trwałych efektów. Dzięki największej szybkości depilacji zabieg nie jest dla pacjenta uciążliwy.

LightSheer Duet® jest laserem diodowym, którego działanie polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą wiązki energii. Istotą działania lasera na mieszek włosowy jest zjawisko selektywnej fototermolizy czyli oddziaływania na mieszek włosowy poprzez wysoką energię, która zamieniona w ciepło kumuluje się w barwniku włosa (melaninie), a następnie go niszczy. Zabieg ten jest zabiegiem w pełni bezpieczny i nie wpływa w żaden sposób na funkcjonowanie organizmu.

Depilacja laserowa bikini Trójmiasto - usuwanie owłosienia w gabinecie w Gdyni

Galeria